SİPARİŞ & TESLİMAT

Kayan yazı'da

SERTİFİKALARIMIZ

PTT KAPIDA ÖDEME

 

KAYAN YAZI

 

Modülerled Kayan yazıda kullanmış olduğumuz hafıza kartları,Kayan yazının ölçü ve kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir.Kayan yazı yazılımlarımız,karmaşık olmayan,kolay anlaşılabilir programlar sayesinde müşterilerimize rahat bir kullanım sunmaktadır.usb li kartlarla veri gönderme olayı daha kolay bir hal almıştır.Kayan yazı ile ile ilgili teknik destek konusunda bizi günün her saati arayabilirisniz.

Kayan yazılar için güncel fiyat alınız,her renk ve ölçüde özel fiyatlar.Modülerled.Vermiş olduğunuz Kayan yazı siparişleriniz 24 saat içinde kargoya hazır hale gelir,hazır ölçülerde aynı gün kargo,Kayan yazı da hızlı çözümler sunar.Kayan yazı, sipariş : Modülerled tesislerinde her renk ve ölçüde kayan yazı, üretimi mevcuttur.

Vermiş olduğunuz siparişin maksimum teslim süresi üç iş günüdür.Hazır ölçüler aynı gün kargo edilir.

Kayan yazı,ödeme : Kayan yazı,siparişlerinizin %20 lik kısmı iş başlangıcında tahsil edilir.Kalan kısmı ürün kargoya hazır hale geldiğinde istenir.

Kayan yazı,kargo : Firmamız Aras kargo ile özel anlaşmalı olup,kargolarınız Türkiye nin her yerine %75 daha ucuza ve güvenle kargolarınız gönderilir.

Kayan yazı,kredi kartlı satış : Tüm kredi kartlarına,peşin fiyatına 12 ay taksit ve taksit erteleme imkanları mevcuttur.Avantajlardan yararlanmak için irtibata geçiniz.

Kayan yazı,garanti : Modülerled tesislerinde üretilen tüm ürünler 2 yıl modüler led güvencesi altındadır.

Kayan yazı,teknik destek : Firmamızdan alınan tüm ürünlere süre sınırlaması olmadan teknik destek verilmektedir.

Ürünlerimizle ilgili teknik destek konusunda günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz.


Ürünler : Kayan yazı,Kayanyazı,Kayanyazi,Kayan yazı tabela,akan yazı,Yürüyen yazı, Led ekran,Led Ekran Tabela,Led kayan yazı,Ledli kayan yazı,Kayar Yazı,Grafik ekran,Grafik ekran tabela,Grafik led,Dijital tabela, Bilgilendirme panoları,Eczane panoları,Saat,Tarih,Isı ve Nem göstergeleri,Otobüs güzergah panoları,Yönlendirme levhaları,Özel dizayn ve ölçüde led altyapılı üretimler.


 


 

 

 
Buradasınız: Anasayfa
tabela